Krótkofalowcy na Dniach Odry we Wrocławiu


18 maja we Wrocławiu odbędzie się Piknik Odrzański. Krótkofalowcy z Wrocławia (w tym delegacja SP6PRT) będą obecni. Pokażemy co nieco z naszego „warsztatu”, będzie okazja spotkać się i porozmawiać na żywo, a także przedstawić nasze hobby większej liczbie ludzi. A może zaciekawić?

Planowane jest wystawienie radiostacji SSB/CW (pewnie pasmo 7 MHz) oraz FT8, będzie też generator i klucz do samodzielnych prób telegraficznych. Ruszy też pokazowa stacja APRS, znajdzie się ręczniak z DMR, oczywiście będziemy też na 2m/70cm (via SP6R i pewnie SP6WS). Jeśli usłyszycie wołanie direct lub na przemiennikach, to prosimy o odpowiedź – będziemy chcieli pokazać odwiedzającym, jako to wszystko działa.

Zapraszamy też do odwiedzin – impreza startuje w południe 18 maja na Bulwarze Dunikowskiego – między budynkiem ASP a rzeką. Po antenach nas poznacie 😉