VI Spotkanie Techniczne DOT PZK w Janikowie

Może nie wszyscy otrzymują komunikaty z DOT-PZK. Oto ostatni z nich:

Szkolny Klub Krótkofalowców „Antenka” SP6PYP zaprasza na doroczne spotkanie w Janikowie k. Bystrzycy (dolnośląskie), które odbywa się jak zwykle w tydzień po zawodach SP DX Contest. VI Spotkanie Techniczne DOT PZK odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) od godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej Janikowa. Spotkanie ma charakter towarzysko-techniczny: porozmawiamy o zawodach, antenach, nowych TRX-ach. Będzie obecny Zarząd DOT, a także oddziałowy QSL Manager.

Prezes PZK również zapowiedział swoją obecność. Jak zwykle panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Janikowie przygotują smaczne przekąski: coś na ciepło oraz pyszne ciasta. Najważniejszymi punktami spotkania będą:

  • promocja (połączona ze sprzedażą) nowej książki o krótkofalarstwie „Marna głowa jednozakresowa”, będzie można uzyskać dedykację Autora Tomasza Niewodniczańskiego SP6T
  • prezentacja pierwszych produkcyjnych egzemplarzy zapowiadanego od kilku miesięcy, nowego polskiego TRX-a dla każdego OMEGA+, będzie można obejrzeć, posłuchać i sprawdzić w praktyce działanie na paśmie!

Zapraszamy wszystkich krótkofalowców i sympatyków krótkofalarstwa!